Diety

dieta a energia

Jeśli masz dosyć siebie, nie masz ochoty na nic, wszystko cię przytłacza, zima była tak długa, nie masz ani nastroju, ani humoru, to znak, że zapala się czerwona lampka i koniecznie musisz coś z tym zrobić. Nie użalaj się nad sobą, bo może być jeszcze gorzej, dopadnie cię depresja i ciężko będzie stanąć na nogi. Nie odwlekaj , zadbaj o siebie już dziś.

Jak dodać sobie energii i wigoru? Najpierw lekki fitness. Cóż to takiego? Jak się za to zabrać? To nic czego nie znasz. Jest to nie tylko aerobik prowadzony pod kątem fachowca, ale dieta i fitness to przeróżne formy treningu utrzymujące cię w dobrej kondycji.

W domu raz , dwa razy w tygodniu sama zrób sobie serię ćwiczeń na wszystkie partie mięśni, w szczególności tak zwane brzuszki. Wybierz się dwa , razy w tygodniu na długi spacer, najlepiej krokiem marszowym. Twój organizm będzie dotleniony i zrelaksowany, do tego odpowiednia dieta. Zrezygnuj na jakiś czas z tony słodyczy, które podjadasz, mniej tłustych potraw. Rano obowiązkowo śniadanie, ale zrezygnuj z wieczornych posiłków. Sama wiesz najlepiej co w twoim żywieniu ci szkodzi i to nie muszą być wielkie wyrzeczenia. Zobaczysz, że już po tygodniu poczujesz się lżejsza, bardziej spokojniejsza, zrelaksowana. Spójrz w lustro , może warto też coś zmienić , odnowić ożywić w twoim wyglądzie?

Podszlifowana uroda, delikatny makijaż, wizyta u fryzjera ,to wszystko doda ci blasku. A może by tak jeszcze coś zmienić? Przejrzyj czasopisma, zobacz co proponuje w tym sezonie moda ? Może warto coś zmienić w swojej garderobie? Przejrzyj szafę, może da się coś przerobić, albo kupić dodatek do bluzki, który ożywi cię nieco? Mała zmiana : odpowiednia dieta, moda , trochę ruchu i humoru, a odzyskasz dobry nastrój. Minie chandra i przygnębienie. Energia doda ci skrzydeł.

Reklamy
Zwykły wpis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s